Добредојдовте

Барате дом од соништата, или ви е потребен деловен простор?

Advanced Search

Ви нудиме најдобри понуди

Погледнете ги нашите последно објавени недвижности, се надеваме дека ќе пронајдете нешто кое што ќе одговара на вашите потреби.

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавање
300€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава наместен стан кај Шампионче на само 10 минути…

More Details
60
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 77м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
400€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава стан во Скопје на ул. Христо Смирненски (во…

More Details
77
2 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 85м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавање
400€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se iznajmuva stan na Juzen Bulevar novgradba so dva lifta…

More Details
85
2 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавање
260€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава нов целосно опремен двособен стан, 55m2 во населба…

More Details
55
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 110м2 ВО КАРПОШ

Издавање
350€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава стан спроти т.ц. Сити Мал. Станот се издава…

More Details
110
2 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО КАПИШТЕЦ

Издавање
300€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava renoviran dvosoben kompletno namesten stan od 60m2 vo…

More Details
60
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 80м2 ВО ЦРНИЧЕ

Издавање
400€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава стан во Црниче 80м2 во близина на рептил…

More Details
80
3 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 78м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
400€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава целосно опремен стан во населба Аеродром во близина…

More Details
78
3 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Garages

Најдобри понуди

Погледнете некој од истакнатите понуди:

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.