Добредојдовте

Барате дом од соништата, или ви е потребен деловен простор?

Advanced Search

Ви нудиме најдобри понуди

Погледнете ги нашите последно објавени недвижности, се надеваме дека ќе пронајдете нешто кое што ќе одговара на вашите потреби.

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 75м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавање
400€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава стан во Кисела Вода на први спрат, веднаш…

More Details
75
2 Bedrooms
2 Bathrooms
/ Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
650€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава комплетно наместен и реновиран стан со 2 спални…

More Details
62
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 69м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
600€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava 3-soben stan na plostad Makedonija (ul. Makedonija) na…

More Details
69
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 90м2 ВО ДЕБАР МААЛО

Издавање
500€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

ДЕБАР МААЛО, ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА ВО БЛИЗИНА НА РУСКА АМБАСАДА, СПРОТИ…

More Details
90
3 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО КАРПОШ 1

Издавање
350€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava 2-soben stan 60m2 vo Karpos 1, kompletno ubavo…

More Details
60
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 80м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
550€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava 4-soben stan 80m2 vo Centar. Stanot e namesten,…

More Details
80
3 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
330€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava trosoben namesten stan zad TC Biser (gleda nakaj…

More Details
70
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 80м2 ВО КАПИШТЕЦ

Издавање
550€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава нов луксузен трособен стан со две спални од…

More Details
80
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

Најдобри понуди

Погледнете некој од истакнатите понуди:

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.