Sort By:  

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО ЦРНИЧЕ

Издавање
250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Нов стан 55м2 во одлична населба со поглед на водно супермаркет на 100м и аптека на 100м греење ладење со високо ефикасен фуџитсу јапонски инвертер…

More Details
55 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 80м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
450€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава трособен стан на Водно во исклучително мирен дел од населбата и на само 10 минути пешачење до Центарот на градот (во близина на…

More Details
80 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО КАРПОШ

Издавање
200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava prazen Stan do simpo na raskisnicata ruzveltova I partizanska stanot e Nov nevseluvan. СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. ШИФРА 7033 ************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗААГЕНЦИСКА…

More Details
62 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 52м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava stan,7/7 ne e potkrovje,lift,nova gradba,kameri,stanot e kompletno namesten,gradsko parno,se naogja vo reonski aerodrom(n.lisice)karsi Dzevahir,vo okolina se naoga skolo A.Makedonski,ima parking,podrum,zur market,Lisa trgovski,Tinex i…

More Details
52 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 36м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавање
150€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава стан во Кисела вода после Шампионче. Располага со дневна, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во мала зграда на 4 кат. Зградата има…

More Details
36 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 40м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Издавање
180€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се изнајмува гарсоњера од 40m². во населба Тафталиџе, веднаш до кафе/ресторан Форца, целосно наместен, располага со дневна/кујна, тераса и сопствен паркинг. СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.…

More Details
40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 1-СОБЕН СТАН 40м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
220€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Станот е на улица Мирче Оровчанец на четврти кат. Зградата има лифт и централно греење. Комплетно наместен и подготвен за вселување. СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.…

More Details
40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.