Sort By:  

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
500€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Луксузен трособен стан во населба Центар 2, 300м над ТЦ Зебра.Станот е нов и невселен со две спални, дневна/трпезарија, кујна и две бањи.Опремен со Италјански…

More Details
70 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Издавање
300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава наместен стан од 55м2 со една спална соба, на супер локација во Тафталиџе 1 во близина на НОВА.Со станот следува и паркинг место…

More Details
55 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 56м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава двособен стан во Општина центар на Ул. Бул. Кочо Рацин број 40/1 кај зелен пазар погоден за деловни канцеларии.Станот е на приземје со…

More Details
56 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 82м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава стан во центар 82 м2. карши влада на Р.М. цена за изнајмување на НЕ наместен е 250/месечно. По договор истиот може да се…

More Details
82 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН ДУПЛЕКС СТАН 90м2 ВО МИЧУРИН

Издавање
250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава 4-собен стан 90м2 во Мичурин. Станот е нсместен и располага со дневна соба, три спални соби, кујна, две купатила и балкон. Се наоѓа…

More Details
90 3 Спални 2 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 142м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
10€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на Скопје. Деловниот простор е со вкупна површина од околу 142 м2 и има една канцеларија,…

More Details
142 4 Спални 2 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 100м2 ВО ДЕБАР МААЛО

Издавање
690€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање

Se izdava deloven prostor vo Debar Maalo. Raspolaga so 4 prostorii. ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. ШИФРА 7012 На следниот линк можете да ја видите…

More Details
100 4 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 54м2 ВО КАРПОШ 1

Издавање
200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Станот се наоѓа во карпош 1 до градинката.Комлетно е реновиран со сопствено греење не е на централно. СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. ШИФРА 7010 ************ БЕЗ…

More Details
54 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 58м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава 2-собен стан 58м2 во Аеродром. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда…

More Details
58 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 74м2 ВО ДЕБАР МААЛО

Издавање
520€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се изнајмува модерен, комплетно наместен стан, на 6 ти кат, со гаражно место, сопствено греење и ладење на атрактивна локација во Дебар Маало.————————————————————————– Modern, fully…

More Details
74 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 62м2 ВО МИЧУРИН

Издавање
200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава стан во нас. Мичурин до железничка станица. Станот е наместен, со централно греење, 2/4 кат. Располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило…

More Details
62 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.