Sort By:  

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
260€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава комплетно наместен стан со клима, интернет и мебел од 55м2. Станот располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. СТАНОТ Е…

More Details
55 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 5-СОБЕН СТАН 100м2 ВО КАРПОШ 4

Издавање
250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава стан во Карпош 4. Станот е наместен и располага со дневна соба, четири спални соби, кујна, купатило и два балкона. СТАНОТ Е ВЕДНАШ…

More Details
100 4 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО ДЕБАР МААЛО

Издавање
300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава нов стан во Центар, на бул. Партизански одреди во близина на казино Сенатор и Броз кафе, со поглед на Водно и Универзална сала.…

More Details
60 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавање
200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава стан во Кисела Вода близу Центар на ул.Дренак. Станот е новоградба и е наместен, се наоѓа на приземје со паркинг место во гаража.Греењето…

More Details
45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 67м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
270€ - Деловен Простор - издавање, Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava prazen stan – pogoden za deloven prostor,na ul.Jordan Mijalkov.(Zeleznicka)Stanot se naogja na prvi sprat. Vo zgradata ima lift, centralno greenje, klima ured.Stanot e…

More Details
67 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 53м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Издавање
300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава 2-собен стан 53м2 во Тафталиџе. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.…

More Details
53 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО ДЕБАР МААЛО

Издавање
270€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Нов целосно наместен стан со една спална, модерен ентериер, на одлична локација во близина на Дебар Маало. СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. ШИФРА 6992 На следниот…

More Details
40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 66м2 ВО КАРПОШ 2

Издавање
200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава празен стан под кирија во Населба Карпош 2, во близина на елктро-машински факултет и Драмски театар. Станот е на 11 кат. Има централно…

More Details
66 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.