Sort By:  

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СПРАТ ОД КУЌА 56м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СПРАТ ОД КУЌА 56м2 ВО КАРПОШ
Издавање
220€ - Кат од куќа - продажба, Куќа - продажба

Се издава 2-собен спрат од куќа 56м2 во Карпош. Станот е комплетно наместен. Содржи спална со брачен кревет, комплетно опремен тоалет со машина за перење…

More Details
56 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 5-СОБЕН СТАН ВО КУЌА 150м2 НА ВОДНО

Издавање
700€ - Кат од куќа - продажба, Куќа - продажба

Се издава 5-собен стан 150м2 на Водно. Станот е луксузно наместен и располага со дневна соба, четири спални соби, кујна, трпезарија, три купатила и три…

More Details
150 4 Спални 3 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.