Sort By:  

СЕ ИЗДАВА КУЌА 250м2 ВО ЖДАНЕЦ

Издавање
1000€ - Куќа - издавање

Се издава добро опремна куќа во Жданец.Лоцирана на мирна улица и располага со:-приземје со гража за две коли, подрум, простор за машини-прв спрат со дневна,…

More Details
250 5 Спални 3 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА КУЌА 320м2 ВО КОЗЛЕ

Издавање
2000€ - Куќа - издавање

Се изнајмува погодно и за комерцијални цели –канцеларии или семејно домување3 спрата кука секој спрат по 115 м21 спрат висина 4 метри (отворен простор )…

More Details
320 7 Спални 4 Бањи 4 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА КУЌА 140м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Издавање
600€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање, Куќа - издавање

Se izdava dva sprata od samostojna kuka za deloven prostor vo naselba Taftalidze 1. КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА. ШИФРА 7445 На следниот линк можете да…

More Details
140 7 Спални 2 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА КУЌА 240м2 ВО ПРЖИНО

Издавање
1200€ - Куќа - издавање

Се издава куќа со површина 240м2 на два спрата,комплетно наместена со двор од 380м2 во населба Пржино општина Кисела Вода. КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА. ШИФРА…

More Details
240 9 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА КУЌА 160м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
350€ - Куќа - издавање

Се издава цела куќа,горе спрат за домување а приземје магацинско деловен простор.Куќата има двор со летниковец и едно паркинг место во дворот.Излегува на главна улица…

More Details
160 4 Спални 2 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 60м2 ВО ПРЖИНО

Издавање
450€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање

Се издава 2 спрат од куќа во нас.Пржино. 60м2+8м2 тераса со поглед на градот, 2 спални соби, дневна, кујна, купатило, ходник, тераса. Греење/ладење со инвертер…

More Details
60 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 100м2 ВО ЖДАНЕЦ

Издавање
300€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање

Се издава спрат од куќа во населба Жданец на преубава локација, со дворно место, тераса, тоалет, 3 спални соби, салон и кујна. Реновиран. КУЌАТА Е…

More Details
100 3 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА КУЌА 160м2 НА ВОДНО

Издавање
730€ - Куќа - издавање

Се издава куќа на Водно , дуплекс по вертикала,под Панорама (стар Мајчин дом), на мирна и тивка локација, 15 мин. пеш од Плоштадот.Куќата е празна…

More Details
160 3 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 100м2 ВО ЦРНИЧЕ

Издавање
780€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање

Се издава спрат од куќа, целосно ново уреден во 2021 година, со вклучено паркинг место и приватен двор во мирно населено место. Распоред на соби–…

More Details
100 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН КАТ ОД КУЌА 120м2 ВО КОЗЛЕ

Издавање
400€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање

Се издава реновиран стан од 117м2 + 10m2 тераси, во населба Козле, јужно ориентиран, со отворен поглед кон Водно. Станот се наоѓа на веднаш позади…

More Details
120 3 Спални 2 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 90м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
600€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање

Станот се наоѓа на прв спрат од куќа на самата улица водњанска (мајка тереза). Има 4 соби, купатило и мало вц и големи ходници, како…

More Details
90 3 Спални 2 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.