Sort By:  

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СПРАТ ОД КУЌА 56м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СПРАТ ОД КУЌА 56м2 ВО КАРПОШ
Издавање
220€ - Кат од куќа - продажба, Куќа - продажба

Се издава 2-собен спрат од куќа 56м2 во Карпош. Станот е комплетно наместен. Содржи спална со брачен кревет, комплетно опремен тоалет со машина за перење…

More Details
56 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 5-СОБЕН СТАН ВО КУЌА 150м2 НА ВОДНО

Издавање
700€ - Кат од куќа - продажба, Куќа - продажба

Се издава 5-собен стан 150м2 на Водно. Станот е луксузно наместен и располага со дневна соба, четири спални соби, кујна, трпезарија, три купатила и три…

More Details
150 4 Спални 3 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 68м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
280€ - Стан - продажба, Станбен Простор - продажба

Се издава 3-собен стан 68м2 во Аеродром. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа…

More Details
68 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 58м2 ВО ЦРНИЧЕ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 58м2 ВО ЦРНИЧЕ
Издавање
200€ - Стан - продажба, Станбен Простор - продажба

Се издава 2-собен стан 58м2 во Црниче. Станот е наместен и располга со дневна соба, спална соба, кујна и купатило. Се наоѓа во зграда на…

More Details
58 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
350€ - Стан - продажба, Станбен Простор - продажба

Се издава 3-собен стан 70м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа…

More Details
70 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 80м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
400€ - Стан - продажба, Станбен Простор - продажба

Се издава 3-собен стан 80м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна и купатило. Се наоѓа во зграда…

More Details
80 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавање
230€ - Стан - продажба, Станбен Простор - продажба

Се издава двособен стан со површина од 40м2 во населба Кисела Вода спроти Економското училиште.Станот се издава наместен и располага со предсобје, една спална соба,…

More Details
40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 76м2 ВО КАРПОШ

Издавање
230€ - Кат од куќа - издавање, Кат од куќа - продажба, Куќа - издавање

Станот е од 76 м2 плус голема тераса.Истиот се состои од:1. Дн.соба2. Родителска спална соба3.Детска спална4.Бања5.КујнаИстиот поседува соларна енергија,шпорет на плин, клима уред, џакузи ,…

More Details
76 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.