Sort By:  

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО КОЗЛЕ

Издавање
200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава 2-собен стан 48м2 во Козле. Станот е наместен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа…

More Details
48 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 44м2 ВО КАРПОШ 4

Издавање
150€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава еднособен наместен стан во Карпош 4 во близина на City mall. СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. ШИФРА 7602 ************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗААГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********…

More Details
44 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 68м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава трособен стан во Градски Ѕид. Се наоѓа на одлична локација на ул. Васил Главинов, над Тинекс маркетот и спроти Кинеската амбасада. Станот се…

More Details
68 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 41м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се изнајмува нов еднособен стан во населба Аеродром во близина на ОУ,,Блаже Конески’’ во зграда на Дабар. Станот има опремена кујна, располага со една спална…

More Details
41 1 Спални 1 Бањи 0 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 42м2 ВО КАПИШТЕЦ

Издавање
250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се изнајмува стан во Капиштец, поволен и за фирми. СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. ШИФРА 7593 ************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗААГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ******** На следниот линк можете…

More Details
42 1 Спални 1 Бањи 0 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 43м2 ВО ПРЖИНО

Издавање
250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се изнајмува стан во Пржино 43 м2, дневна со кујна, една спална и тераса, на одлична локација со прекрасен поглед на Скопје. Станот е во…

More Details
43 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО ХРОМ

Издавање
210€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се изнајмува празен стан од 60м2 во Населба Хром одма спроти Фармахем. Зградата е нова од пред 1 месец. Станот е на приземје и гледа…

More Details
60 Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава стан на ул Ленинова, со две простории, кујна и wc. Станот е реновиран и може да се користи како за живеење така и…

More Details
50 1 Спални 1 Бањи 0 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО КОЗЛЕ

Издавање
220€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава стан во мала зграда (Карпош – Козле), со следниве карактеристики:– Површина: 40м2– Балкон– Гаражно место: 1– Кат: 3– Соби: кујна со дневна соба…

More Details
40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.