СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 35м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 35м2 ВО ДЕБАР МААЛО
Кај Градежен факултет
Издавање 180€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-43443-property 35 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава гарсоњера комплет наместена до Градежен факултет – Дебар мало. Погодна за две лица. Сопствено греење на струја.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6955

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.