СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 25м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 25м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
ул. Букурешка
Издавање 160€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-28480-property 25 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава гарсоњера 25м2 во Тафталиџе, Станот е наместен и располага со дневна соба, кујна и купатило. Се наоѓа во зграда на приземје. Зградата нема лифт.

ИЗДАДЕН ДО АВГУСТ, 2019 год.

ШИФРА 3066

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.