СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 27м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 27м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Рузвелтова
Издавање 160€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-51877-property 27 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава гарсоњера 27м2 во Центар веднаш до СЈО. Станот е наместен и располага со дневна соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа на 2 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7739

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.