СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 30м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 30м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. Кузман Јосифовски Питу
Издавање 150€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-22598-property 30 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава наместена гарсоњера со површина од 30м2 во населба Аеродром кај ТЦ Скопјанка.
Станот располага со дневна соба, кујна, купатило и балкон.
Се наоѓа на 5 кат во зграда од 6 ката со два лифта.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН.

ШИФРА 3873

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.