СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 30м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 30м2 ВО АЕРОДРОМ
бул. Јане Сандански
Издавање 150€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-22712-property 30 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава гарсоњера 30м2 во Аеродром. Станот е наместен и располага со дневна соба, кујна и купатило. Се наоѓа во зграда на приземје. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН.

ШИФРА 2664

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.