СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 30м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 30м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Ѓорѓи Димитров
Издавање 150€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-26295-property 30 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава гарсоњера 30м2 во Кисела Вода. Станот е наместен и располага со дневна соба, кујна, и купатило. Се наоѓа на сутерен.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН.

ШИФРА 3279

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.