СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 32м2 ВО АЕРОДРОМ – ОСТРОВО

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 32м2 ВО АЕРОДРОМ – ОСТРОВО
ул. Владимир Комаров
Издавање 170€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-15000-property 32 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава гарсоњера 32м2 во Аеродром – Острово. Станот е наместен и располага со дневна соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на на 5 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА ГОДИНА ДЕНА.

ШИФРА 3235

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.