СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 33м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 33м2 ВО АЕРОДРОМ
Кај студентскиот дом Кузман
Издавање 160€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42741-property 33 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava stan vo blizina na studentskiot dom Kuzman.
Stanot e nova gradba ,na vtori kat.
Soncev,topol i vo mirna okolina.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6893

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.