СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 34м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 34м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. Вангел Тодоровски
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-27463-property 34 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава комплетно наместена гарсоњера со површина од 34м2 во населба Аеродром на ул.Вангел Тодоровски кружен тек карши поликлиниката Јане Сандански.
Гарсоњерата е комплетно опремена со бела техника и клима уред и располага со дневна соба, трпезарија, нова кујна, купатило и балкон.
Се наоѓа на 7 кат во зграда од 10 ката со лифт и видеофон.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА ПОДОЛГ ПЕРИОД.

ШИФРА 2738

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.