СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 35м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 35м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
ул. Ванчо Мицков
Издавање 150€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-21567-property 35 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава гарсоњера 35м2 во Тафталиџе. Станот е наместен и располага со дневна соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 5 кат од вкупно 7 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА 1-ГОДИНА.

ШИФРА 4112

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.