СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 40м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 40м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Иван Козаров
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47697-property 40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Гарсоњерата се наоѓа на Стара Рампа, Кисела Вода, на 5-ти кат, со прекрасен поглед на Водно. Станот е комплетно реновиран и со нов мебел. Во цената е вклучено и греењето на градско парно.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7347

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.