СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 45м2 ВО ЦРНИЧЕ

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 45м2 ВО ЦРНИЧЕ
ул. Банско
Издавање 180€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-26868-property 30 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава гарсоњера 30м2 во Црниче. Станот е наместен и располага со дневна соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во куќа на 2 кат.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ НА 15-ТИ АВГУСТ.

ШИФРА 2711

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.