СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 112М2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 112М2 ВО ЦЕНТАР
Кај Грчка амбасада
Издавање 480€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање
RH-51502-property 112 3 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава деловен простор кај Грчка амбасада со површина од 112 м2 на прв спрат.
Деловниот простор располага со 4 празни канцеларии, чајна кујна, бања, тоалет и голема тераса, централно греење и клима уреди.

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7703

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.