СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 12м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 12м2 ВО ДЕБАР МААЛО
ул. Мајаковски
Издавање 56€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање
RH-37288-property 12 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава деловен простор/ канцеларија 12м2 ви Дебар Маало на ул. Мајаковски. Деловниот простор е празен и располага со 1 просторија, гледа на исток, греењето е на струја и има паркинг простор. Се наоѓа на приземје.

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5976

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.