СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 122м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 122м2 ВО АЕРОДРОМ
бул. Авној
Издавање 500€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање
RH-48384-property 122 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава деловен простор на одлична локација во Аеродром (блиску до хотел Русија), 122 м2 на приземје со две простории од 82 + 40 м2, двор и пристап од две страни, со сопствен влез.

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7410

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.