СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 340м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 340м2 ВО ЦЕНТАР
Во непосреднa близина до Beverly Hills и Zebra Mall
Издавање 2500€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање
RH-46978-property 340 4 Спални 4 Бањи 1 Гаражи

Се издава луксузен деловен простор на два спрата приземје и сутерен вкупно 340м2, скалишни комуникации и лифт помеѓу двете нивоа.

*Канцелариски простор океан систем, со посебен сопствен влез, со многу природна светлина Rehau прозори.
*Заштитни блиндор врати СЕФ, со електрична брава / баркод читач
*Систем за ладење и греење Toshiba.
*Опремени 4 тоалети со Roca санитарија i Marazzi плочки
*сопствен двор од 60м2
*непосреднa близина до Beverly Hills и Zebra Mall.

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7282

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.