СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 40м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 40м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Владимир Полежановски
Издавање 250€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање
RH-48780-property 40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава деловен простор зад Универзална, на ул. Владимир Полежиновски, Скопје, Центар на први кат погоден за канцеларии составен од ходник, две простории, кујна, тоалет и сопствено паркинг место, центално греење, клима, слободен од 1.10.2021год.

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7449

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.