СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 50м2 ВО ПОРТА ВЛАЕ

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 50м2 ВО ПОРТА ВЛАЕ
бул. Партизански одреди
Издавање 250€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање
RH-17869-property 50 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava deloven prostor od 25m2 plus cekalna, toalet i mini kujna. Prostorot e pogoden za poveke dejnosti. Greenjeto e na struja i gleda na juzna strana. Prostorot se naoga vo Porta Vlae na bul. Partizanski odredi.

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ИЗДАДЕН НА ПОДОЛГ ПЕРИОД.

ШИФРА 3844

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.