СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 600м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 600м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. Тодор Чангов
Издавање 4€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање
RH-43632-property 600 0 Спални 16 Бањи 1 Гаражи

Се работи за елегантен простор поделен на 3 ката по 200 квадрати. Постои можност за закуп на целиот простор или на дел по потреба (на пример спрат или 2) од што зависи и цената. Просторот не е претходно користен. Има паркинг за неограничен број возила. Располага со 6 тераси, 16 купатила и 6 кујни. Греењето е опционално- клима, струја (радијатори), камин на дрва. Се наоѓа на ул. Тодор Чангов.

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6974

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.