СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 67м2 ВО КАРПОШ 4

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 67м2 ВО КАРПОШ 4
ул. Манапо
Издавање 400€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање
RH-14474-property 67 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава деловен простор во Карпош 4 до Skopje City Mall на ул.Манапо во зградата на City Garden.
Деловниот простор е со површина од 67м2 со дополнителни 70м2 тераса за користење.
Деловниот простор располага со една голема просторија, една помала соба плус одвоена канцеларија.
Просторот е опремен со мебел. Погоден за канцеларија.
Се наоѓа на 1 кат и гледа на северозападна страна.
Греењето е централно.
Цена за изнајмување: 400 ЕУР / месечно

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ИЗДАДЕН НА 3 ГОДИНИ.

ШИФРА 4657

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.