СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 70м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 70м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Наум Наумовски Борче
Издавање 700€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање
RH-47321-property 70 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

-Локација Скопје- Центар, ул.Наум Наумовски Борче (раскрсница со Соборен Храм, до хотел Дувет)
-кат 1
-површина 70м2
-две океански простории поделени со стаклена преграда од калено сиво стакло со стаклена врата
-кујна со мини бар-фрижидер со чаен дел за доручек
-комплетна мрежна инсталација за компјутер и електрична инсаталција до секое работно биро
-двонаменска сервер/остава соба со рак-ормар
-централно аудио озвучување
-вградена инсталација за алармен систем
-припрема за оптички кабел до секое работно место
*може да се погледне секој ден со најава еден ден претходно

*месечна кирија 700ЕУР+трошоци.

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7313

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.