СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 70М2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 70М2 ВО ЦЕНТАР
9 Мај, Kapishtec, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 250€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање
RH-1758-property 70 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава деловен простор 70м2 во Центар, на ул. 9-ти Мај. Деловниот простор е празен и располага со 2 простории, греењето е на струја, гледа на запад и има паркинг простор. Се наоѓа во куќа.

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5159

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.