СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 75м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 75м2 ВО ЦЕНТАР
Плоштад Слобода
Издавање 400€ - Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање
RH-51903-property 75 3 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува деловен простор од 75м2 на атрактивна локација во Центар (Плоштад Слобода).

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7742

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.