СЕ ИЗДАВА ДУПЛЕКС КУЌА 130м2 ВО БАРДОВЦИ

СЕ ИЗДАВА ДУПЛЕКС КУЌА 130м2 ВО БАРДОВЦИ
Бардовци
Издавање 1500€ - Куќа - издавање
RH-60606-property 130 3 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издаваат два дуплекси во Бардовци. Секој од нив со 130 м2 станбена површина.,дворно место и базен. Комплетно опремени. 1500 евра месечно за еден.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 8500

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.