СЕ ИЗДАВА ЕДНОСОБЕН СТАН 39м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА ЕДНОСОБЕН СТАН 39м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. 23 Октомври
Издавање 160€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-43349-property 39 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува наместен стан во Аеродром од 39m2, V спрат, лифт, една соба, парно, опремена кујна, купатило, остава, балкон, во близина на ТЦ Бисер, Капитол Мол. градинка, основно училиште, пензионерски дом, поликлиника Јане Сандански и на само 2,5 km од Центар.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6946

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.