СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 100м2 ВО ЦРНИЧЕ

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 100м2 ВО ЦРНИЧЕ
ул. Наум Охридски
Издавање 780€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-48493-property 100 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава спрат од куќа, целосно ново уреден во 2021 година, со вклучено паркинг место и приватен двор во мирно населено место.

Распоред на соби
– кујна
– дневна со трпезарија
– спална 1
– детска/работна соба
– Купатило х 2
– Приватен заден двор.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 7420

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.