СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 110м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 110м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Востаничка
Издавање 400€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-6012-property 110 3 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмување спрат од куќа ( 1 спрат – куќата има 2 спрата ). Спратот е целосно опремен со 3 спални соби, два тоалета , дневен престој и кујна.
Поставено греење на пелети во цел простор.
Изнајмување на подолг временски период.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 5545

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.