СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 42м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 42м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Самоилова
Издавање 300€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-60682-property 42 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Убав простор во центарот на градот, комплетно опремен со сите апарати за удобно живеење и во близина на сите институции.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 8507

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.