СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 45М2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 45М2 ВО КИСЕЛА ВОДА
Кисела Вода
Издавање 170€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-51894-property 45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува опремен стан во куќа во К.Вода, со интернет со ТВ и две тераси.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 7741

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.