СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 60м2 ВО ПРЖИНО

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 60м2 ВО ПРЖИНО
ул. Пандо Кљашев
Издавање 450€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-48556-property 60 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2 спрат од куќа во нас.Пржино. 60м2+8м2 тераса со поглед на градот, 2 спални соби, дневна, кујна, купатило, ходник, тераса. Греење/ладење со инвертер клими, паркинг место обезбедено. Сметки за ТВ, интернет и вода вклучени во цената.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 7425

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.