СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 75м2 НА ВОДНО

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 75м2 НА ВОДНО
ул. Партение Зографски
Издавање 230€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-41614-property 75 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava kukja nad drzavna bolnica na ekstra lokacija. Raspolaga so dnevna soba, dve spalni sobi, kujna, kupatilo i balkon.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ФЕВРУАРИ, 2021 ГОДИНА.

ШИФРА 6723

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.