СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 80м2 НА ВОДНО

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 80м2 НА ВОДНО
ул. Питу Гули
Издавање 380€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-44739-property 80 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава наместен стан/ кат од куќа на Водно со две спални соби, тоалет, отворена кујна и трпезарија и тераса. Станот се наоѓа на кат со посебен влез. Има градско парно, уред за климатизација во дневната и оптички интернет.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7079

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.