СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 90м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 90м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Водњанска
Издавање 600€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-45615-property 90 3 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Станот се наоѓа на прв спрат од куќа на самата улица водњанска (мајка тереза). Има 4 соби, купатило и мало вц и големи ходници, како и високи ставање. Греење на сопствено парно на струја.
Погоден за деловен простор. Има можност за 1 паркинг место.
Во моментот станот е во фаза на реновирање, сменети се прозори, реновирано е купатилото, малото вц и кујната, како и сите останати соби. Во фаза на реновирање е подот. Може да се издаде празен.
Цена 600 ЕУР.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 7155

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.