СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 95м2 ВО ВЛАЕ

СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА 95м2 ВО ВЛАЕ
Позади Порта Влае
Издавање 500€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-60531-property 95 3 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава ненаместен кат од куќа кој се наоѓа на приземје (има целосно опремена кујна и тоалет).
Локација: позади Порта Влае. Куќата е на агол на крајот од улицата.
Квадратура: 95 м2 и тераса 30м2. Приземјето има 4 соби, голема кујна и купатило.
Паркинг места: 1, а на 50м има и поголем бесплатен јавен паркинг
Цена: 500 евра.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 8494

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.