СЕ ИЗДАВА КУЌА 166м2 ВО ЦРНИЧЕ

СЕ ИЗДАВА КУЌА 166м2 ВО ЦРНИЧЕ
ул. Чедомир Кантарџиев
Издавање 1200€ - Куќа - издавање
RH-60567-property 166 2 Спални 2 Бањи 2 Гаражи

Куќа во Црниче

Адреса: Чедомир Кантарџиев (над црквата Св. Петка)
Локација: 1 км од центарот на Скопје
Површина: 166 м2
Опис: Куќа во Црниче, со површина од 166 м2, на два ката (прв кат 66 м2, втор кат 100 м2), со две тераси (едната тераса 10м2, другата тераса 18м2), два тоалета, две дневни соби, трпезарија, две кујни, две спални соби. Дворно место од 100 м2 со две паркинг места.
Греење: Систем со печка на пелети.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 8497

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.