СЕ ИЗДАВА КУЌА 180м2 ВО СОПИШТЕ

СЕ ИЗДАВА КУЌА 180м2 ВО СОПИШТЕ
Сопиште
Издавање 1300€ - Куќа - издавање
RH-60581-property 180 3 Спални 3 Бањи 1 Гаражи

New and luxurious house for rent:
3 bedrooms,
3 toilets,
living room 60m2,
rooftop terrace 60m2, garden and
2 parking spaces in Sopishte.

The house is new and energy efficient thanks to the heat pump system. Economical monthly costs for heating and cooling. The location is excellent for mountain sports and hiking, avoiding the city’s congestion and pollution. All, at just 12 km from the Skopje city center.

Се изнајмува нова и луксузна куќа:
3 спални соби,
3 тоалети,
дневен простор од 60m2,
rooftop тераса од 60m2,
двор и 2 паркинг места во срцето на населбата Сопиште.

Куќата е нова, енергетски ефикасна. Греењето и ладењето е на топлотна пумпа, при што месечните трошоци се значително економични. Локацијата е одлична за љубители на планинските спортови, како и оние кои сакаат да го избегнат градскиот метеж и загадување, сето тоа на само 12 km од центарот на Скопје.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 8498

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.