СЕ ИЗДАВА КУЌА 202м2 НА ВОДНО

СЕ ИЗДАВА КУЌА 202м2 НА ВОДНО
Водно
Издавање 1000€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-43545-property 202 3 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Куќа со прекрасен поглед е на располагање за изнајмување во Горно Нерези на одлична, мирна локација, опкружена со зеленило.

Куќата е градена 2005 година, располага со 2 ката, приземје од 100м2 со пространа дневна соба, голема тераса со поглед на градот и втор кат со големина од 100м2. Куќата располага со 3 спални соби, два тоалета, приватно греење на струја и инвертер клима уред.

Инфо:
површина на двор 600м2
површина на кука 202м2
24ч контролиран влез
балкон / тераса
интернет / ви-фи
кабелска / сателитска тв
климатизирано
приватно греење
комплетно опремен/опремена кујна
паркинг
поглед на планина
погодно за миленичиња.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 6965

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.