СЕ ИЗДАВА КУЌА 210м2 ВО КОЗЛЕ

СЕ ИЗДАВА КУЌА 210м2 ВО КОЗЛЕ
ул. Ловченска
Издавање 850€ - Куќа - издавање
RH-60691-property 210 5 Спални 3 Бањи 3 Гаражи

Куќата се наоѓа во Козле , над Германска Амбасада , 210 м2, има свој паркинг , греењето е на клими и парно на струја , има соларни панели. Соседството е мирно и приватно . Собите се пространи плус дополнителна соба за рекреација (вреќа за бокс, и справи за фитнес).

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 8508

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.