СЕ ИЗДАВА КУЌА 230м2 ВО ПРИПОР/ КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА КУЌА 230м2 ВО ПРИПОР/ КИСЕЛА ВОДА
Кај последна 24
Издавање 750€ - Куќа - издавање
RH-5997-property 230 3 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава куќа во Припор/ Кисела Вода, во мирна, зелена и чиста околина, со сите нишани. Располага со дневна соба, три спални соби, кујна, трпезарија, две купатила и два балкона. Греењето е на струја, гледа на североисток и има паркинг простор.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 5547

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.