СЕ ИЗДАВА КУЌА 240м2 ВО ПРЖИНО

СЕ ИЗДАВА КУЌА 240м2 ВО ПРЖИНО
Пржино
Издавање 1200€ - Куќа - издавање
RH-48714-property 240 9 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава куќа со површина 240м2 на два спрата,комплетно наместена со двор од 380м2 во населба Пржино општина Кисела Вода.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 7442

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.