СЕ ИЗДАВА КУЌА 270м2 ВО КОЗЛЕ

СЕ ИЗДАВА КУЌА 270м2 ВО КОЗЛЕ
ул. Миле Поп Јорданов
Издавање 2500€ - Куќа - издавање
RH-60699-property 270 8 Спални 3 Бањи 1 Гаражи

Се издава цела куќа во Козле од 270 квадратни метри во Козле (до Австриска амбасада).
Куќата е на два ката – мезанин и прв кат (првиот кат има површина околу 120 метри квадратни).
Воедно има и подрум, внатрешна гаража и поткровје (неуредено).

Дворот има површина од 400 метри квадратни и има уреден простор за паркирање на три возила.

Првиот кат располага со широка дневна соба, кујна, две спални и две купатила.
Мезанинот пак располага со три соби и купатило.

Куќата се издава опремена.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 8509

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.